סריקת גרמושקות

כל פתרונות הדפוס במקום אחד

מכון קופי אין מבצע סריקות גרמושקה והעתקות אור.
ניתן לסרוק אצלנו גרמושקות בכל גודל, ברוחב של עד 120 מ”מ ובאורך שאינו מוגבל.
היום, בעידן האונליין אחד הדברים החשובים זה הפיכת מסמכים למסמכים ממוחשבים.
לשם כך יש לבצע את הפעולה באמצעים המתאימים ובטכנולוגיה חדשנית.
שהמידע שעל הדף יהיה שמור היטב לכל זמן שתצטרכו להעבירו לגורם אחר או לעשות בו שימוש בעצמכם.

לקבלת הצעת מחיר
הנציגים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם

איך סורקים גרמושקות?

סריקת גרמושקות מתבצעת באמצעות מכונות סריקה ייעודיות, המאפשרות סריקה ברוחב של עד 120 מ”מ ובאורך שאינו מוגבל.
ניתן לסרוק בשחור לבן או בצבע באיכות וחדות גבוה במיוחד.
בסיום התהליך תקבלו את הגרמושקה בקובץ דיגיטלי בהתאם לבחירתכם (קובץ תמונה JPG, PNG, קובץ PDF, ועוד) באיכות גבוה ובדיוק גרפי של אחד לאחד לגודל המקור.
על מנת לבצע סריקת גרמושקה, אתם נדרשים להעביר לנו פיזית את הגרמושקה המודפסת (או ליצור אותנו קשר לתזמון שליח שיאסוף מכם את הגרמושקה), לאחר מכן אנו נבצע סריקה של הגרמושקה ונשמור אותה בקובץ דיגיטלי בהתאם לבחירתכם.
כמובן שלאחר הסריקה, ניתן גם לבצע הדפסת עותקים שלה במכונת הדפסה בפורמט רחב המבצעת הדפסה בטכניקת העתקת אור.

מה ניתן לסרוק במסגרת השירות?

במסגרת השירות שלנו ניתן לסרוק גרמושקות, תכניות בנייה, תכניות מתאר, תכניות אדריכליות, מפות, שרטוטים, תצלומי אוויר (תצ”א) ועוד.

היתרונות של סריקת גרמושקה

 • נגישות וזמינות של קובץ דיגיטלי
  לאחר הסריקה, הגרמושקה תיהיה זמינה לכם תמיד כקובץ דיגיטלי אשר ניתן לפתוח אותו מכל מכשיר דיגטלי – מחשב, טלפון, טאבלט. לא תהיו צריכים להיות עוד תלויים בשמירה על הגרמושקה הפיזית כל הזמן בתיק.

 • חיסכון בשטח אחסון במשרד או בבית
  לגופי התכנון האדריכלי, ההעברת הגרמושקות לפורמט דיגיטלי מהווה פתרון אחסון. במקום לאחסן פיזית עשרות ומאות תכניות בנייה ושרטוטים של פרויקטים ישנים, כל המידע שמור על המחשב באיכות גבוה – אשר אינה תופסת מקום במשרד.

 • יכולת שכפול וההעתקה באיכות גבוה
  שמירה על הגרמושקה בפורמט דיגיטלי מאפשרת שכפול וההעתקה שלו בכל עת למגוון גדלים בכל מכון ההעתקות. כך, אם מס’ שנים לאחר הפרויקט תדרשו לפתוח את התכניות מחדש, תוכלו ליצור עותק שלהם באיכות גבוה ללא פשרות, מבלי להסתמך על פורמט פיזי שכבר דהה בארון שבו אוחסן.

 • נוחות השימוש בפורמט דיגיטלי
  היתרון המשמעותי של פורמט דיגיטלי הוא יכולת ההתמצאות בתכניות הבנייה, מבט ממוזער של כל התכנית, מעבר מהיר בין מקטעים והגדלה של מקטע מסוים שרוצים להביט בו. לעומת זאת, גרמושקה פיזית גורמת לעיתים לסרבול. גודל הדפים והקיפולים השונים של הגרמושקה גורמים לעיתים למשתמש בהם לחוסר התמצאות, ובפרט כאשר מדובר במשתמש חדש, שרואה תכנית ספציפית בפעם הראשונה.

 • שמירה למשך שנים ארוכות
  תכניות בנייה משתמשות את בעל הבית למשך שנים ארוכות ולא רק בעת בניית הפרויקט. לעיתים אנו נפתח אותם בעת ביצוע שיפוצים, הרחבות למתחמים בבית ועוד. בעזרת ההעברת הגרמושקה לפורמט דיגיטלי, נוכל לשמור על תכניות הבנייה למשך שנים ארוכות, ללא בלאי. נייר נוטה להתבלות לאורך הזמן, ומתי שהוא יגיע מועד בו יהיה קשה להשתמש בגרמושקה מבלי שהיא תקרע, או שמע היא תיהיה דהויה.

הדפסת תכניות בנייה
סריקת גרמושקות
לקבלת הצעת מחיר
הנציגים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם

תוכן עניינים

לקבלת הצעת מחיר
הנציגים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם
פתח וואטצ'פ
צריך עזרה?
שלום, נשמח לסייע לך במידע נוסף או בהצעת מחיר :)